אודיו וידאו

אודיו וידאו

לחצני שירות | Tal Systems

טל מערכות, היכולת שלנו – ההנאה שלך !

בעבר, כדי ליהנות מחוויית קולנוע היינו עומדים בתור, קונים כרטיסים לסרט ונכנסים לבית קולנוע. הסאונד שהיה מציף את האולם היה מהמם, הצפייה בשחקנים האהובים עלינו על מסך ענק הייתה מרגשת, הסאונד היה ממלא את האולם ותורם לאותנטיות - כמו לשמוע בבירור את גלי הים או את שאון המכוניות בסצנת מרדפים.

כיום, כולנו יכולים להתענג על איכויות אלו גם בבית. טל מערכות מספקת לכם את חוויית הצפייה והסאונד בצורה אופטימלית ומדויקת. עם צוות מקצועי בעל יותר מעשר שנות ניסיון, כשההתמחות שלו היא בהתקנת מערכות קולנוע לבית ולמשרד, אתם בהחלט בידיים טובות.

טל מערכות משווקים ומתקינים עבורכם את חווית הווידאו- אודיו הטובה ביותר, על פי הצרכים וטווח העלויות בהתאמה אישית. אנו מספקים ייעוץ אישי כבר מהצעדים הראשונים, דרך בחירת הציוד והתקנתו ועד לרגע שבו החיוך לא יורד מאיכויות השמע של המערכת החדשה.

אנו מתכננים את המערכת לפי גודל ועיצוב החלל, מתאימים את הציוד, מבצעים אינטגרציה והתקנה תוך מתן שירות קשוב ללקוח. אנו מייעצים ומתקינים את המערכות בבתים פרטיים, בחדרי ישיבות, משרדים ומוסדות.

אנו מקפידים על הסוואה אסתטית מאוד של המערכות שלנו בתוך ריכוזים נסתרים על מנת שההתקנה תהיה אלגנטית וזאת מבלי להתפשר על איכות השמע והצפייה. אנו מציעים את הרמקולים, הרסיברים, הכבלים ומוצרים נוספים לאחר שנבחרו בקפידה על מנת להעניק לכם את מלוא האיכות.

אין כמו להיות בבית ולהרגיש בבית קולנוע, הא? ולכן חשוב לנו כי בסופו של התהליך, תתרווחו בספה או בכורסא, עם חברים או לבד, תשקעו בתוך חוויית צפייה מושלמת בשל איכותו הגבוהה של הסאונד.

מעבר לפן הטכני של ההתקנה, חשוב לנו להביא אתכם לחזית הטכנולוגית. אנו משקיעים רבות במשאבים על מנת כל הזמן להמשיך ולחדש ולהעלות את הסטנדרטים הבאים לידי ביטוי בעבודתנו. שדרוגים ושיפורים אלו מעצימים את הנאת הלקוח.

 

אתם תשקיעו בפופקורן, אנחנו נדאג שהחוויה תהיה לא פחות ממדהימה.